Půjčka před výplatou ihned

Dochází vám finance a než vám přijde výplata, uplyne ještě nějaká doba? Co v takovém případě dělat? Můžete požádat o finanční injekci přátele nebo rodinu, ale ne každý má tuto možnost. Ptát se v bance nemá význam, protože pravděpodobně nebudete mít dostatečnou bonitu. Stačilo by vám pár set nebo pár tisíc korun? Takto nízké částky většinou banka ani neposkytuje, proto se obraťte na nebankovní sektor.

Krátkodobé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky před výplatou patří v poslední době k nejoblíbenějším. Mají své výhody i nevýhody, jako ostatně každý finanční produkt. Jedná se o krátkodobé bezúčelové půjčky s vyřízením přes internet, většinou do výše 10 000 Kč a se splatností maximálně 30 dní. Přesnou výši částky a datum splatnosti si určitě sami.

Jak o půjčku požádat

Celé to probíhá tak, že na stránkách zvolené společnosti vyplníte registrační formulář, kde si většinou jednoduše pomocí posuvníků zvolíte výši půjčky i počet dní do splatnosti. Vše si důkladně dopředu promyslete a zvažte své možnosti, abyste se nedostali do potíží. Po vyplnění odešlete žádost ke schválení. Jakmile je schválena, peníze jsou co nejrychleji odesílány na váš bankovní účet, u několika málo společností jdou vyplatit i formou složenky.

Jaké to má nevýhody

Jsou nějaké nevýhody? Především cena za tyto půjčky. Jejich RPSN je velmi vysoká, s tím zkrátka musíte počítat. Platí se za ně poměrně vysoký poplatek. Pokud si půjčíte několik tisíc korun, zaplatíte na poplatcích většinou několik stokorun.

Nemusíte chodit na pobočku

Obrovskou výhodou půjček před výplatou je jejich online vyřízení a rychlost, se kterou máte peníze na účtu. Nemusíte nikam chodit, všechno vyřídíte přes počítač. Ve stanoveném termínu peníze splatíte, pohlídejte si, abyste je odeslali včas, jinak vám hrozí penále.

Co si pohlídat?

Vybírejte jen mezi prověřenými poskytovateli, kteří mají kladné ohlasy a zvažte, zda půjčku vůbec potřebujete. Spoustu věcí se dá odložit, a po danou dobu se uskromnit. Někdy to ale není možné a výdaje nepočkají.

Publikováno 1.8.2016

Informační web o půjčkách www.onlinepujcky.info, Ing. Radek Šmach – SIALINI
Komenského 32 747 21 Kravaře IČO: 677 15 397, Nejsme poskytovatelem půjček

Upozornění: Web může obsahovat zastaralé informace