Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou takové půjčky, které pro schválení nevyžadují registry dlužníků striktně bez negativních záznamů. Máte-li záznam v jednom z registrů, nedostanete půjčku v bance, ale teké můžete mít problémy i u nebankovních společností.

Mnoho lidí zamíří zažádat o půjčku do banky (u nás například Komerční banka, Česká spořitelna, Hypoteční banka, apod.). Zde jsou ovšem podmíky pro získání půjčky přísnější, než u nebankovních institucí. Ty na rozdíl od bank nutně nemusí vyžadovat potvrzení o příjmu, můžete při nich mít vyřízenou i další půjčku, apod.

Půjčka bez registru a příjmu

Půjčky bez registru jsou hodně vyhledávaným finančním produktem u nás. K jejich vyřízení nemusíte navštěvovat žádné firmy, instituce, apod. Stačí zasednout k počítači, najít si vhodnou nebankovní společnost (třeba takovou, kterou již někdo z vašich známých vyzkoušel a může vám podat kladné a pozitivní reference), a vyplnit on-line formulář. Na základě toho se vám ozve pracovník, který vám zaprvé oznámí, zda vám půjčka v žádané výši bude poskytnuta, a zadruhé si s vámi domluví už osobní schůzku. Ta se zpravidla uskutečňuje velmi brzy po prvním kontaktu. Nebankovní instituce, jejichž počet se s postupem času stále zvyšuje, na konkurenčním trhu totiž souteží o zákazníky, a tak se snaží o co nejrychlejší poskytnutí půjčky. Peníze vám tedy společnost hotově předá nebo přepošle na účet vemi brzy. O půjčku lze zažádat také telefonicky nebo samozřejmě i při osobním setkání.

Nebankovní půjčka bez registru

Tak jako u každé poskytované bankovní i nebankovní služby, najdeme i u půjček bez registru svá pozitiva a negativa. Plusem je jednoznačně rychlost vyřízení a také fakt, že půjčku má šanci dostat větší procento z žadatelů, kteří třeba v bankovních institucích neuspěli. Tento komfort je ovšem plně kompenzován vysokými úroky a poplatky spojenými za vyřízení půjčky. Je tedy velmi nutné si ujasnit, jestli se vám půjčka vyplatí, a zvážit všechna možná rizika, která s sebou půjčky nesou.

Publikováno 16.5.2016

Informační web o půjčkách www.onlinepujcky.info, Ing. Radek Šmach – SIALINI
Komenského 32 747 21 Kravaře IČO: 677 15 397, Nejsme poskytovatelem půjček

Upozornění: Web může obsahovat zastaralé informace